facebook
Kanał youtube

+ 48 696 632 570

KILKA SŁÓW O MNIE...


W 2005 roku ukończyłem studia na kierunku Wzornictwo przemysłowe. Los pokierował mnie jednak w nieco inną stronę. Swoją przygodę
z animacją zacząłem w 2007 roku w Gdańsku gdzie jako absolwent dołączyłem do grona ludzi, którzy z pasji, jak sami mówią o sobie, jaką jest animacja uczynili swój zawód. Mowa o studiu animacji Grupa Smacznego, z którym to studiem współpracuję do dziś. Przez kilka lat tej współpracy brałem udział w produkcji seriali animowanych dla dzieci i młodzieży, ale także reklam i teledysków.
Po 6 latach udanej przygody, wdychając morską bryzę, zdecydowałem się na powrót w rodzinne strony, do Nowej Soli, rozpoczynając jednocześnie działalność na własną rękę.
Od tamtej pory tworzę animacje 2d w postaci czołówek do programów, teledysków, itp. a obecnie specjalizuję się w produkcji tzw. animacji reklamowych (explainer videos) tworząc je od podstaw lub na podstawie przesłanych scenariuszy. Projektuję grafiki, zlecam nagrania lektorskie, montuję i udźwiękawiam. Przeprowadzam klienta przez cały proces produkcji aby na końcu każdy mógł powiedzieć, że jest zadowolony.

Zapraszam do współpracy!


Skocz do góry ↑

Copyright © 2020 Animacje 2d | Google Moja Firma